Eşya Depolama

Beylikdüzü Eşya Depolama


Taşınma işlemi başlı başına kendi içinde özellikle olan asla hafife alınamayacak olan bir olgudur. Beylikdüzü eşya depolama konusunda bölgenin yapısı itibarıyla son derece planlı, kurumsal bir taşımacılık hizmetinin verildiği en güvenilir adreslerden bir tanesidir. Yapılan araştırmalarda da görüleceği üzere Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında firmamız ilk sıralardadır.


Bizi Seçmeniz İçin Nedenler


Beylikdüzü eşya depolama olarak bizi seçmeniz için size birçok neden sıralayabiliriz. Öncelikli olarak konusunda size taşınmadan önce gerekli olan tüm bilgiler verilir. Evinizde fizibilite çalışması ve planlama yapılır. Planlama yani doğru bir planlama bu işin altın anahtarıdır. Sizinle de yapılan plan konusunda mutabık olunduktan sonra sigortalı olarak eşyalarının uluslararası kalitede taşınır. Asansörlü taşımacılık sistemi ile eşyalarınız hiçbir hasar görmeden taşınır. Ayrıca bizden aldığınız hizmette çalınma, kaybolma gibi endişeler yaşanmaz zira tüm eşyalar türü ve miktarı ne olursa olsun sigortalı taşınır. Taşınma esnasında eşyalara dair tüm sorumluluk firmamıza aittir.

Fiyatları Etkileyen Unsurlar Nelerdir?


Bölgede bir araştırma yapanların da çok iyi bildiği üzere verilen hizmet kalitesine göre Beylikdüzü eşya depolama hem kalitesi ile hem de en uygun fiyatı ile açık ara fark yaratan bir kurumdur. Fiyatlarımızı belirleyen unsurlar arasında kaç kişinin kaç gün çalışacağı gelir. Bu da eşyanın az ya da çok olması ile doğrudan alakalı olan bir durumdur. Bunun yanında hangi katlar arasında taşımacılık yapılacağı da fiyatları etkiler. Ara katlar, son katlar, giriş katlarına göre rakamlar değişiklik arz eder. Bunun dışında uzun mesafeler olduğu zaman rakam biraz daha değişiklik arz edebilmektedir.


Verdiğimiz Diğer Hizmetler Hakkında


Beylikdüzü eşya depolama hizmetleri sadece evden eve nakliyat ile sınırlı değildir. Beylikdüzü ofis taşımacılığı hizmeti de veriyoruz ve işyerlerinin taşınma gereksinimi olan kurumlara ister büyük bir ofis olsun, ister daha küçük alanında uzmanlaşmış mavi yakalı personellerimiz ile en uygun fiyatlar ile bu alanda da kaliteden ödün vermeden hizmet ediyoruz. Evden eve nakliyat sürecinde olduğu gibi öncelikle bir fizibilite gerçekleştiriyor, sonrasında belirlenen gün ve saatte taşıma işini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Beylikdüzü eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Eşyalarını geçici ya da uzun bir süre bir depoda bekletmek isterseniz yine bizi aramanız yeterli olacaktır.