Şehirlerarası Nakliyat hizmetimiz ile evinizi ya da iş yerinizi Türkiye’nin herhangi bir noktasına taşıyoruz. Bizi arayarak taşınmanız gerektiğini bildirmeniz yeterlidir. Özellikle Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerine düzenli olan seferlerimiz sayesinde taşıma maliyetinizi düşürebiliyoruz.

Uzun yol ve iller arası evden eve nakliyat için kullandığımız araçlarımızın tamamı yol şartlarına ve hava şartlarına uygundur. Özellikle araçlarımızın kasaları çelik kapalı kasalı olur, içleri sunta ile kaplanmıştır. Bu sayede eşyaların araç üzerindeyken alacağı darbelerin yumuşamasını sağlamaktayız. Araç kasalarımız hiç bir hava şartında içeriye su sığdırmamakta ve hijyeniktir.

Türkiye’nin neresine eşyalarınızı gönderirseniz gönderin teslimat sürecimiz en fazla 24 saattir. Çoğu şehir için acil durumlarınızda aynı gün içerisinde de teslimat yapmaktayız.

Uzun yola çıkacak olan eşyalarınızın tamamı değerinin üzerinde sigortalanmaktadır. İki tip sigorta yapmaktayız. Eşyaların hem taşınma esnasında hem de uzun yolda kaza geçirmesi gibi durumlarda alabileceği hasarın tamamını firmamız karşılamaktadır.