Firmamız evden eve nakliyat sektörüne 1971 yılında girmiştir. Kurulduğumuz günden bu güne kadar her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık. Birincil hedefimiz olarak müşterilerimiz arasında tavsiye sistemine çok önem verdik. Bu doğrultuda her zaman gelişmelere ve önerilere açık olduk.

Çalışanlarımızın tamamı ev taşıma işinde tecrübe sahibi olan kişilerden oluşmak zorundadır. Bununla birlikte yaptığımız iş sadece eşya taşımacılığı değil, aynı zamanda insanların yuvalarını ve özel alanlarını görüyor ve taşıyoruz. Bu nedenle çalışanlarımızın saygılı olmaları ve aile içerisinde nasıl davranmaları gerektiğini çok iyi bilmeleri gerekmektedir.

Geniş araç filomuzun tamamı ev eşyası taşımacılığına uygun olarak tasarlanmıştır. Çelik kapalı kasalı araçlarımızın içleri sunta ile kaplıdır. Taşınma esnasında bütün sorumluluğu üstlenen firmamız her zaman en iyi hizmeti vermek için kendini güncellemekte ve geliştirmektedir.

Şehir içi, şehirler arası ve ululararası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız aynı zamanda hassas ve antika eşya taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. Bizim için eşyalarınızın büyüklüğü, yoğunluğu ne olursa olsun; önemli olan profesyonel bir şekilde hatasız teslim edebilmektir.