Evden eve nakliyat hizmetimiz tamamı ile kurumsal ve profesyoneldir. Ev taşırken sadece ev eşyası taşımadığımızı çok iyi biliyoruz. Biz insanların yuvalarını taşıyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız işin hem maddi hem de manevi bir değeri vardır. Bu nedenle elimizden gelenin en iyisini saygı çerçevesi içerisinde yapmak zorundayız.

Ev taşırken amacımız bizden sonra herhangi bir işçiliğe ve ustalığa gerek duymadan evinizde rahatça oturabilmenizdir. Bu nedenle taşınmadan önce neler yapılması gerektiğini ve taşınırken neler yapmamız gerektiğini en ince ayrıntısına kadar düşünüp ona göre hareket etmekteyiz.

Ev taşıma sırasında ekiplerimiz arasında bütün ekiplerden sorumlu olan bir ekip şefimiz bulunmaktadır. Bu şefimiz taşınma süreci boyunca işin gidişatını ve ilerleyişini takip etmektedir.

Ekiplerimiz arasında bir marangoz ve elektrikçi bulunmaktadır. Bu personellerimiz beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin sökülüp yeni adreste kurulum işlemlerini yapmaktadır. Aynı zamanda marangozlarımız sertifika sahibi olu, bütün mobilyalarınızın sökülüp, ambalajlanıp yeni adreste kurulmasını üstlenmektedir.

Eyaşarınızın tamamını darbe emici köpükler, graft kağıtları ile ambalajlamaktayız. Bunu yaparken temizlik ve hijyen konularına da dikkat ediyoruz.

Kırılacak eşya ve bütün küçük eşyaları ambalaj kağıtları ve hava baloncuklu pıt pıtlar ile sarıyoruz. Karton kutulara yerleştirilen ürünlerin isimleri kutuların üzerine yazılmaktadır. Bu sayede taşınmadan sonra eşyaların karışma ihtimali ortadan kalkar.

Elbiselerin kırışmadan taşındığı nakliyat hizmetimiz ile siz hiç yorulmadan ve hiç bir şeye karışmadan evinizi güvenle taşıyacaksınız.

Taşınma süreci boyunca bütün eşyalarınız sigortalanmaktadır. Taşınma sürecinde sizin yapmanız gereken herhangi bir şey yoktur. Tek yapmanız gereken bizim görmemizi istemediğiniz özel eşyalarınızı toparlamaktır.